ENJOY RECRUITMENT LATVIA
Vakances

Jaunākais C# / .NET programmētājs

.NET VIP VAKANCES
"Encontrol Baltic" ir Šveices "Encontrol AG" meitas uzņēmums, kas izstrādā IT risinājumus enerģētikas sektora uzņēmumiem. "Encontrol" ir Microsoft sertificēts partneris un kompānijas risinājumus pašlaik izmanto vairāk kā 250 Šveices enerģētikas nozares uzņēmumi.

Pienākumi

  • Tu izstrādāsi programmatūras produktus izmantojot Microsoft Visual Studio, Azure DevOps;
  • Tu strādāsi spejās programmēšanas (Agile) vidē;
  • Tu regulāri sazināsies ar partneriem Šveicē lai precizētu prasības un novērtētu rezultātu.

Prasības

  • Augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā (vari būt arī students);
  • Programmatūras izstrādes pieredze vai praktiska interese par programmēšanu;
  • Vēlama pieredze darbā ar MS SQL, C#, .NET, WPF;
  • Interese par Xamarin, ASP.NET, MVVM, Blazor;
  • Labas angļu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski.

Piedāvājam

  • Programmatūras izstrādi ar jaunākajiem Microsoft izstrādes rīkiem;
  • Atbalstu un apmācību par uzņēmuma izstrādātajiem programmatūras produktiem;
  • Mazu un draudzīgu komandu;
  • Vidi bez stresa;
  • Komandējumus uz Šveici;
  • Sabalansētu darba un atpūtas laiku bez virsstundām;
  • Viegli pieejamu biroju Rīgas centrā;
  • Iespēju daļu darba laika strādāt attālināti;
  • Regulārus komandas pasākumus;
  • Šveices darba ētiku;
  • Veselības apdrošināšanu.

Darba laiks: Pilna laika

Alga: 1400 - 2115 EUR/mēnesī

Prasītā pieredze: no 1 gads

Lūdzu sūtīt CV ar norādi „Jaunākais C# / .NET programmētājs” uz e-pastu: laura@enjoyrecruitment.lv

NB! Sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem.

Made on
Tilda