ENJOY RECRUITMENT LATVIA
Vakances

Senior JAVA programmētājs

JAVA FinTech
Enjoy Recruitment klients ir licencēts finanšu nozares uzņēmums, kas vairāk kā 10 gadu darbības laikā ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem. Uzņēmums nodrošina darbu 300 profesionāļiem 94 filiālē 38 Latvijas pilsētās un ir pozitīvi novērtēts gan no klientu, gan no darbinieku puses. To apliecina iekļūšana “TOP darba devējs 2020” galvenajā kategorijā (top-of-mind) TOP 50. Uzņēmumam paplašinoties un pilnveidojoties, aizvien rodas vajadzības pēc speciālistiem, tāpēc komandai pievienoties tiek aicināts - Senior JAVA programmētājs

Prasības

  • pieredze programmatūras izstrādē Java;
  • pieredze mikroservisu izveidē izmantojot Spring Boot;
  • pieredze darbā ar SQL;
  • pieredze ar programmatūras versiju kontroles sistēmām;
  • labas latviešu valodas un angļu valodas prasmes;
  • spēja strādāt gan individuāli, gan komandā;
  • augsts motivācijas līmenis un spēja domāt radoši.

Piedāvājam

  • mūsdienīgu FinTech vidi, kur sevi pierādīt un realizēt, radīt un ietekmēt;
  • iespēju profesionāli attīstīties un augt kopā ar uzņēmumu;
  • saliedētu un draudzīgu komandu ar spēcīgām tradīcijām kopīgi atzīmēt savus sasniegumus;
  • konkurētspējīgu mēneša atalgojumu līdz 5000 euro/bruto;
  • veselības apdrošināšanu;
  • plašu biroju Skanstes ielā, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām;
  • attālinātā darba iespējas.

Pienākumi

  • izstrādāt jaunu un pārveidot esošo programmatūru atbilstoši funkcionalitātes un kvalitātes nosacījumiem;
  • ieviestu un uzturēt programmatūru;
  • konsultēt programmatūras lietotājus.

Alga: līdz 5000 EUR/mēnesī

Prasītā pieredze: no 3 gadi

Sūti savu CV ar nosaukumu „JAVA Senior” sūti uz e-pastu elina@enjoyrecruitment.lv

NB! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem!

Made on
Tilda